چرا Power BI؟

 

چرا Power BI؟

مهم ترین دلایلی که سازمان ها Power BI را برای تامین نیازهای سلف سرویس هوش تجاری (BI) انتخاب می کنند بررسی و کاوش کنید.

 

به یکی از بزرگترین و سریع ترین رشد ابرهای تجاری اعتماد کنید

مصور سازی داده های تعاملی بین کاربر و کامپیوتر از جمله ابرهای ملی را در مرکز داده جهانی  ایجاد و به اشتراک بگذارید تا نیاز تنظیم و کنترل شما برطرف شود.

 

به رهبر صنعت اعتماد کنید

گارتنر سال 2021 برای چهاردهمین سال متوالی مایکروسافت را برای سیستم های تجزیه و تحلیل و هوش تجاری به عنوان رهبر شناخته است.

 

کسب و کار خود را براساس تحلیل و تجزیه داده ایمن بسازید

برچسب های حساسیت را روی داده های Power BI  با استفاده از حفاظت اطلاعات مایکروسافت در تجربه آشنا  365 Microsoft اعمال کنید.

گسترش و اداره کردن جلوگیری از دست دادن داده از جمله انتشار گزارشات را به کاربران power BI توسط Microsoft Cloud App Security.

با نظارت بر اطلاعات حساس از طریق BYOK حریم خصوصی و الزامات نظارتی را بهتر برآورده کنید.

اطلاعات سازماندهی خود را با استفاده از امنیت Power BI با برچسب های سرویس، Azure Private Link و به زودی Azure Virtual Network بهتر محافظت کنید.

 

اما Power BI به صورت اقتصادی در دسترس همه است

از آنجایی که Power BI دسکتاب برای استفاده همه رایگان است Power BI pro با قیمت کم ماهیانه برای هر کاربر در دسترس می باشد شما می توانید با کمترین هزینه به همه قابلیت های BI و تجزیه و تحلیل دسترسی پیدا کنید تا فرهنگ داده را در سرتاسر سازمان خود مدیریت و هدایت کنید.

نوآوری سریع و کاربر محور داشته باشید

به روزرسانی های هفتگی و ماهانه که ویژگی ها و قابلیت های Power BI را بهبود می بخشد براساس هزاران ایده که سالانه از جامعه ای با بیش از نیم میلیون عضو در سراسر جهان، ارائه شده است.

تجزیه و تحلیل سلف سرویس و سازمانی را یکپارچه کنید

نیازهای سلف سرویس و تجریه و تحلیل داده های سازمان خود را در بستری واحد برآورد کنید و به مدلهای معنایی قدرتمند جعبه ابزار مدیریت چرخه حیات برنامه(ALM)یک چارچوب اتصال باز و گزارشات صفحه بندی شده با پیکسل و طرح بندی ثابت دسترسی پیدا کنید.

آماده سازی داده های بزرگ را باAzure  سرعت ببخشید

نحوه تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری حجم زیادی از داده ها را ساده کنید. با استفاده از دریاچه داده نامحدود Azure، مدت زمان لازم برای دریافت بینش را کاهش می دهید و همکاری بین تحلیل گران تجارت، مهندسان داده و دانشمندان داده را افزایش می دهید.

با هوش مصنوعی پیشرو در صنعت، سریع پاسخ ها را پیدا کنید

از آخرین پیشرفت های Microsoft AI برای کمک به دانشمندان غیر داده در تهیه داده ها، ساخت مدل های یادگیری ماشین و یافتن سریع بینش از هر دو داده ساختاری و غیر ساختاری، از جمله متن و تصاوی، بهره ببرید.

کارآیی انتشار و دقت محتوای BI را بهبود ببخشید

با استفاده از نشانه های بصری ساده در کانال ارتباطی، به سرعت تفاوت ها را شناسایی کرده و با اطمینان محتوا را از آزمایش به تولید منتقل کنید.

 

یکپارچه سازی بی نظیر اکسل را دریافت کنید

هر کسی که با Microsoft 365 آشنا باشد به راحتی می تواند پرس و جوهای اکسل، مدل های داده و گزارشات را به Power BI Dashboards متصل کند -  و به جمع آوری، تجزیه و تحلیل، انتشار و اشتراک گذاری سریع داده های تجاری Excel، به روش های جدید کمک می کند.

یکپارچه سازی بی نظیر اکسل را دریافت کنید

 

 

بینش ها را به عمل تبدیل کنید


با Microsoft Power Platform از داده ها به بینش ها و از بینش ها به عمل بروید - ترکیبی از Power BI با Power Apps و Power Automate برای ایجاد راحت برنامه های تجاری و خودکار سازی گردش کار.

 

https://powerbi.microsoft.com/en-us/why-power-bi/

 

 

 

متن اصلی:
https://powerbi.microsoft.com/en-us/why-power-bi

 

 

 

 

 

 

آخرین مطالب